+420 603 174 993 Jan.Roubicek@vertechpro.cz

Proč nás?

 

  • Jsme certifikovaní horolezci a dosáhneme kam potřebujete
  • Termíny a dohodnuté podmínky jsou pro nás závazné
  • Využíváme nejnovější technologie a postupy
  • Výhodné ceny pro pro průmysl i jednotlivce
  • Domluvíme se s Vámi česky, anglicky, něměcky a španělsky

Nabízíme

Péče o fasády

Jedná se zejména o zednické opravy zvětralé omítky, celková rekonstrukce,  mytí a nátěr, postřik proti hmyzu, opravy děr po ptactvu, klempířské práce. Zajistíme zábor, před započetím prací objekt osobně navštívíme, abychom zvolili nejlepší postup.

Mytí a čištění výškových budov

Specializujeme se na výškové mytí oken a fasád,  Okna a rámy nebo celé stěny Vám umyjeme vhodným způsobem dle objektu. Umýváme metodou stěrkování (z lana či pomocí 10m teleskopických tyčí), provádíme  mytí pomocí tlakové vody “wapovaní”, tam kde je to vhodné, zajistíme  mytí demineralizovanou vodou. Take zajištujeme mechanické čištění rolet.

Montážní práce

Provádíme instalaci hrotů a sítí proti ptactvu, dále pak montáž reklamních poutačů,plachet, úchytných konzolí a okapových svodů. Samozřejmostí je demontáž starých konzolí, poutačů a jiných prvků, které už pozbyli svou funkčnost. Montáž vzduchotechnických zařízení. Specializujeme se na instalaci stoupaček a střešních hlavic. Zajištujeme také výměnu skleněných tabulí.

Střechy

Nabízíme realizace a rekonstrukce, kontrola a oprava krytiny, čištění žlabů, nátěr a oprava klempířských prvků, rekonstrukce komínů, zastřešení a vyčištění světliků, montáž oken a střešních výlezů, zábran proti sněhu, shoz sněhu, instalace plašičů, zábran a sítí proti ptactvu

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ